Select Page

قاتل و متجاوز معروف بعد از ۲۵ سال آزاد می شود

قاتل و متجاوز معروف بعد از ۲۵ سال آزاد می شود

شهروند- پال برناردو (Paul Bernardo) 54 سال دارد و ۲۵ سال است که به جرم ده ها فقره قتل و تجاوز به زنان و دختران در زندانی در شرق انتاریو است. قرار است برناردو در ماه فوریه ۲۰۱۹ به طور مشروط آزاد شود. درخواست آزادی اش امروز چهارشنبه برگزار می شود.

 

 

وکیل پال برناردو می گوید، او در این مدت ۲۵ سال، که بیشتر آن در سلول انفرادی سپری شده است، تمام تلاشش را کرده تا خودش را بهبود بخشد و از خودش آدم بهتری بسازد.

برناردو در اواخر ۱۹۸۰ و اوایل ۱۹۹۰ با همدستی همسرش کارلا هومولکا (Karla Homolka) مرتکب چندین فقره قتل و تجاوز به دختران نوجوان از جمله خواهر همسرش شد. او برخی از این صحنه ها را به صورت فیلم ویدیویی ضبط کرد که در آن زمان موجب ترس و وحشت بسیاری گردید.

برناردو در سال ۱۹۹۳ دستگیر و به حبس ابد محکوم شد، اما هم اکنون بعد از گذشت ۲۵ سال زندان میتواند آزادی مشروط داشته باشد. همسر برناردو در همان زمان به ۱۲ سال زندان محکوم شد و سال ۲۰۰۵ آزاد شد.

سال گذشته در لابلای خبرها روشن شد که کارلا که مادر سه فرزند است و در مدرسه ای در مونترال به صورت داوطلبانه کار می کند. وکیل یکی از مقتولان می گوید تا قرار دادگاه و شنیدن درخواست آزادی پال برناردو هیچ بیانیه و نظری در این باره از جانب او و خانواده ی مقتول صادر نخواهد شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This