Select Page

دریافت کنندگان حداقل حقوق و دستمزد از امسال مالیات پرداخت نمی کنند

دریافت کنندگان حداقل حقوق و دستمزد از امسال مالیات پرداخت نمی کنند

شهروند- داگ فورد، نخست وزیر انتاریو، ابتدای این هفته در نشستی خبری اعلام کرد که شعار اصلی خود در کمپین های انتخاباتی، مبنی بر حذف مالیات بردرآمد برای افراد کم درآمد را فراموش نکرده است و آن را از ابتدای سال ۲۰۱۹ میلادی اجرایی خواهد کرد. داگ فورد اعلام کرد که جزییات این برنامه بعد از تایید نهایی با وزیر اقتصاد انتاریو  ویک فدلی، اعلام خواهد شد. بر اساس این برنامه جدید افراد کم درآمد هیچگونه مالیات بردرآمدی را پرداخت نخواهند کرد.

بسیاری از منتقدان این طرح می گویند که بهتر بود به جای کاهش مالیات بردرآمد میزان حداقل حقوق و دستمزد تا سقف ۱۵ دلار افزایش پیدا کند، اما داگ فورد به افزایش حقوق و دستمزد اعتقادی ندارد و می گوید بر اساس این برنامه خانواده های کم درآمد می توانند سالانه حدود ۸۰۰ دلار پس انداز داشته باشند.

داگ فورد در تلاش است تا قوانینی که تحت عنوان ” Fair Workplaces, Better Jobs Act” تصویب شده بود تغییر دهد و بر همین اساس میزان حداقل حقوق و دستمزد از ابتدای سال ۲۰۱۹ افزایش نخواهد داشت و کارمندان تمام وقت و نیمه وقت دیگر به طور یکسان حقوق دریافت نخواهند کرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This