Select Page

اخراج رسمی سرهنگ جانی از ارتش کانادا

شهروند ـ آرش عزیزی: ارتش کانادا هفته‌ی پیش به طور رسمی تمام روابط خود با راسل ویلیامز،‌ فرمانده سابق پایگاه که به جرم قتل و تجاوز به زنانی در انتاریو، حبس ابد را در زندان می‌گذارند، قطع کرد.

ارتش جمعه‌ی پیش اعلام کرد دو مدالی که آقای ویلیامز دریافت کرده خرد شده و سپس به دور ریخته می‌شوند. این آخرین قدم‌های لازم برای جدایی کامل او از ارتش بود.

ارتش پیش از این لباس های فرم‌ او را سوزانده بود و دیوید جانستون، فرماندار کل، رسما فرمان سرهنگی او را در ماه اکتبر قطع کرده بود.

ویلیامز پیش از این اعتراف کرده بود که دو زن را در شرق انتاریو به قتل رسانده است. پس از تحقیقات بیشتر معلوم شد او نه تنها جسیکا لوید و سرجوخه ماری فرانس کومو را کشته که مدت‌ها دنبال‌شان بوده و چند بار به آن‌ها تجاوز کرده و به دو زن دیگر نیز در خانه‌هایشان تجاوز کرده است. تحقیقات دادگاه در ضمن نشان داد که او از بیماری‌های جنسی رنج می‌برده و به خانه ی دخترهای کوچک می‌رفته و لباس‌های زیرشان را تن می‌کرده و از خودش عکس می‌گرفته.

ویلیامز در حال حاضر حکم حبس ابد خود را در زندانی در شهر کینگستونِ انتاریو می‌گذراند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

فرح طاهری

فرح طاهری روزنامه نگار ساکن تورنتو، دارای لیسانس روزنامه نگاری و فوق لیسانس علوم ارتباطات از دانشگاه علامه طباطبایی است. او از مارچ 1999 همکار شهروند در بخش تحریریه است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Insufin Insurance

Pin It on Pinterest

Share This