Select Page

نامه تبریک اتحاد برای پیشبرد سکولار دمکراسی در ایران به باراک اوباما

جناب آقای اوباما رئیس جمهور ایالت متحده امریکا


اتحاد برای پیشبرد سکولار دموکراسی در ایران انتخاب شایسته شما را تبریک گفته و آرزومند موفقیت شما در این دوره جدید ریاست جمهوریتان می باشد.

ملت ایران طی این سی و سه سال تحت حکومتی عقب گرا ، دیکتاتور و جنگ طلب بسر برده است. در سال گذشته بیش از ۳۰۰ تن اعدام شده اند وهزاران نفر از دگر اندیشان ، روزنامه نگاران ، فعا لین حقوق زنان ،کارگران ، معلمین ،حقوق دانان ، سینما گران در زندانهای قرون وسطائی بسر برده اند .

بر قراری رابطه با همه کشور های جهان در سایه صلحی پایدار ،عدم مداخله نظامی ، عدم دستیابی به سلاح هسته ای ، لغو شکنجه واعدام ، آزادی زندانیان سیاسی و رعایت حقوق و آزادیهایی مردم ایران در چهار چوب حقوق بین المللی بشر در ایران ازاهم خواسته های ماست. از این زاویه، امیدواریم که وضعیت حقوق بشر در ایران یکی ازمحورهای اصلی رابطه و گفتگوهای علنی آینده بین ایران و آمریکا باشد.

ما سرکوب اعتراضات مردم را علیه جمهوری اسلامی و زندان وشکنجه مخالفین سیاسی را محکوم نموده و خواستار بر قراری حکومتی دموکراتیک بر مبنای جدائی دین از حکومت بدست مردم در ایرانیم و آرزوی جهانی را داریم که صلح و دوستی مبنای روابط میان کشور ها باشد. ما مطمئنیم که تغییر در ایران بدست توانای مردم ایران و با پشتیبانی ملتهای صلح دوست دنیا دور نیست.

باآرزوی موفقیت شما وملت بزرگ امریکا

اتحاد برای پیشبرد سکولار دموکراسی در ایران

۷ نوامبر ۲۰۱۲

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This