Select Page

یوجین بوشار، ورزشکار سال کانادا شد

یوجین بوشار، ورزشکار سال کانادا شد

شهروند ـ علی شریفیان: یوجین بوشار، تنیس باز ۲۰ ساله که به سرعت دارد پله های ترقی را در این ورزش طی می کند، با موفقیت های درخشانی که در سال ۲۰۱۴ به دست آورد، به عنوان ورزشکار سال کانادا انتخاب شد.

یوجین که زاده وست مونت مونترال در کبک است در سال ۲۰۱۳ در رده بندی جهانی تنیس بازان زن در رده ۱۴۴ قرار داشت. البته در رده نوجوانان موفق شده بود در سال ۲۰۱۲ به قهرمانی جام ویمبلدون برسد، اما رقابت در مسابقات حرفه ای او را اکنون در جایگاه هفتم بهترین زن تنیس باز جهان قرار داده و کارشناسان برای این تنیس باز جوان آینده درخشانی پیش بینی می کنندeugenie_bouchard.

یوجین بوشار در مسابقات تنیس حرفه ای استرالیا و فرانسه توانست به نیمه نهایی برسد و در مسابقات ویمبلدون امسال به مسابقه نهایی راه یافت. وی اولین تنیس باز زن کاناداست که به این مرحله رسیده است. یوجین که طرفداران زیادی در مونترال و کانادا دارد تا به اینجا مبلغ ۳ میلیون و ۷۲۶ هزار و ۳۵ دلار جایزه نقدی به دست آورده است. عمده این جوایز نقدی که او برده نتیجه موفقیت هایش در سال ۲۰۱۴ بوده است.

 

(Visited 1 times, 3 visits today)

About The Author

فرح طاهری

فرح طاهری روزنامه نگار ساکن تورنتو، دارای لیسانس روزنامه نگاری و فوق لیسانس علوم ارتباطات از دانشگاه علامه طباطبایی است. او از مارچ 1999 همکار شهروند در بخش تحریریه است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This