تیراندازی مرزداران آمریکا به یک مرد کانادایی

تیراندازی مرزداران آمریکا به یک مرد کانادایی

شهروند ـ علی شریفیان: براساس بیانیه مطبوعاتی که گمرک و مرزداری ایالات متحده روز یکشنبه منتشر کرد، ماموران مرزداری به یک مرد کانادایی که نامش اعلام نشده در نقطه مرزی آمباسادور، بین وینزور انتاریو و دیترویت تیراندازی کرده اند.

بر اساس آنچه در این بیانیه آمده مرد خودرواش را در نزدیکی مرز متوقف کرده و در حالی که اسلحه ای در دست داشته به سوی کیوسک نگهبانی مرزداران آمریکا حرکت کرده است. مرزداران به او فرمان داده اند که اسلحه اش را بیندازد، اما مرد از این کار خودداری کرده و در نتیجه ماموران با شلیک به او و اصابت گلوله به بازویش او را از پای درآورده اندambassador-bridge.

این حادثه سه پس از نیمه شب و در ساعات نخستین یکشنبه اتفاق افتاده است. ماموران مرزداری کانادا با پنج شاهد عینی این حادثه مصاحبه کرده اند و قرار است این مرد به خاطر حمله مسلحانه به مرزداران آمریکا محاکمه شود.

بنا به گفته پلیس کانادا هنوز معلوم نشده این مرد به چه انگیزه ای دست به این کار زده است اما گفته است که مرد پیش از این با ماموران امنیتی کانادا درگیری داشته است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

فرح طاهری

فرح طاهری روزنامه نگار ساکن تورنتو، دارای لیسانس روزنامه نگاری و فوق لیسانس علوم ارتباطات از دانشگاه علامه طباطبایی است. او از مارچ 1999 همکار شهروند در بخش تحریریه است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This