Select Page

نقاشی محمود معراجی در کتاب های هنری کالج سنکا

نقاشی محمود معراجی در کتاب های هنری کالج سنکا

Mahmood-meraji

شهروند ـ فرح طاهری ـ اخیرا کالج سنکا یکی از کارهای محمود معراجی، هنرمند نقاش برجسته ی ساکن تورنتو را برای مجموعه ی هنری خود انتخاب و خریداری کرده است. این اثر در مجموعه هنری این کالج نیز منتشر شده است.

روز جمعه۲۲ اپریل مراسم رونمایی دو کتاب “Seneca Fashion Resource Centre” و “Art Collection Seneca@York” در محل اسپوک کلاب برگزار می شود.

در تهیه این پروژه دانشجویان سه برنامه در دانشکده ارتباطات، هنر و طراحی همکاری داشته اند.

در گفت وگوی کوتاهی با محمود معراجی، هنرمند همکار شهروند، از ویژگی های اثری که توسط کالج سنکا خریداری شده، پرسیدیم. معراجی گفت: اندازه ی اثر حدود صد در هفتاد سانتی متر است و با پاستل روی کاغذ کار شده. یکی از ویژگی های این اثر تلفیق دو شیوه ی دو بعدی و سه بعدی است که درماندگی انسان معاصر را در تقابل با پدیده های ناشناخته، به بیننده القا می کند.

معراجی در مورد چگونگی انتخاب این اثر از سوی کالج سنکا گفت: یکی از استادان این کالج در نمایشگاه نقاشی من حضور یافت و چندین اثر را انتخاب کرد و در بین آنها، هیئت منتخب کالج، این اثر را برای انتشار در مجموعه ی دائمی هنر خود انتخاب کرد.

این موفقیت را به همکار عزیزمان تبریک می گوییم و برایش موفقیت های بیشتر و بزرگتر آرزو داریم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

فرح طاهری

فرح طاهری روزنامه نگار ساکن تورنتو، دارای لیسانس روزنامه نگاری و فوق لیسانس علوم ارتباطات از دانشگاه علامه طباطبایی است. او از مارچ 1999 همکار شهروند در بخش تحریریه است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This