Select Page

جان توری: احداث فروشگاه های ماری جوانا از کنترل خارج شده

جان توری: احداث فروشگاه های ماری جوانا از کنترل خارج شده

شهروند- علی شریفیان: شهردار تورنتوی بزرگ که در یک کنفرانس خبری پس از اعلام کمک مالی دولت فدرال برای توسعه و بهبود وسایل نقلیه عمومی با خبرنگاران سخن می گفت، درباره فروشگاه ها و کیوسک هایی که ماری جوانای طبی می فروشند گفت به نظر می رسد در سراسر تورنتو احداث این نوع مراکز داد و ستد از کنترل خارج شده است. این همه فروشگاه و کیوسک زندگی مردم را در بسیاری از محلات شهر دچار اختلال خواهد کرد. اگر ما بخواهیم مردم در امنیت و آرامش زندگی کنند باید راه حلی برای این موضوع پیدا کنیم. در بعضی محلات ۲۰ ، ۲۱ یا حتی ۳۰ مرکز فروش دائر شده است. این کار باید بر اساس قاعده و با ملاحظه این که زندگی مردم را مختل نکند، انجام شود و بویژه به شیوه ای انجام شود که کودکان به ماری جوانا دسترسی پیدا نکنند.

marijuana-store-toronto

جان توری گفت ده روز پیش با بیل بلر، رئیس پیشین پلیس تورنتو در این باره گفت وگو داشته (بیل بلر اکنون نماینده لیبرال در مجلس فدرال است و مسئول قانونی کردن ماری جواناست) و به او گفته باید در این زمینه مشاوره و تبادل نظر شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

علی شریفیان

روزنامه نگار آزاد در رشته هنر و علوم ارتباطات درس خوانده، از همکاران شهروند در مونترال است. مقالات او در زمینه مسائل هنری، اجتماعی، هنر و فرهنگ و امورسیاسی کبک و کانادا علاوه بر شهروند در رسانه های مختلف منتشر می شوند.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Insufin Insurance

Pin It on Pinterest

Share This