Select Page

ان دی پی جانشین مولکر را پائیز ۲۰۱۷ انتخاب می کند

ان دی پی جانشین مولکر را پائیز ۲۰۱۷ انتخاب می کند

شهروند – علی شریفیان: در ماه گذشته در کنوانسیون ان دی پی ۵۲ درصد نمایندگان رای به برکناری مولکر و انتخاب رهبر جدیدی برای حزب دادند. هفته گذشته ماریت استیلز، دبیرکل ان دی پی از سوی شورای عالی این حزب با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که رهبر جدید حزب ۳۱ اکتبر ۲۰۱۷ انتخاب خواهد شد. کسانی که علاقمند کاندیدایی برای این مقام هستند باید حداکثر تا دوم جولای با ۳۰ هزار دلار حق ثبت نام رسما کاندیدایی خود را اعلام کنند.

NDP

در این بیانیه آمده که کاندیداها می توانند برای مبارزات انتخاباتی خود حداکثر یک میلیون و ۵۰۰ هزار دلار هزینه کنند. با اینکه نام چند نماینده و عضو قدیمی، محبوب و با تجربه برای جانشینی تام مولکر عنوان شده، اما هنوز هیچکس رسما کاندیدا نشده است. از سوی دیگر تام مولکر که اصلا وکیل امور حقوقی است می گوید در آخر سال ۲۰۱۹ به طور کلی از سیاست کناره گیری خواهد کرد. ان دی پی به رهبری مولکر در انتخابات ۲۰۱۵ نتوانست به موفقیت برسد.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

علی شریفیان

روزنامه نگار آزاد در رشته هنر و علوم ارتباطات درس خوانده، از همکاران شهروند در مونترال است. مقالات او در زمینه مسائل هنری، اجتماعی، هنر و فرهنگ و امورسیاسی کبک و کانادا علاوه بر شهروند در رسانه های مختلف منتشر می شوند.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This