Select Page

شمارش معکوس برای انتخابات انتاریو و عمل به وعده ها در دقیقه ی نود

شمارش معکوس برای انتخابات انتاریو و عمل به وعده ها در دقیقه ی نود

شهروند- شمارش معکوس برای انتخابات انتاریو از این هفته آغاز شد و دقیقا یک سال تا شروع انتخابات زمان مانده است. تمامی رهبران احزاب مختلف در این استان از همین اکنون به نتایج انتخابات ۷ ام ماه جون سال ۲۰۱۸ چشم دوخته اند و امیدوارند که برنده ی آن باشند. در این میان نخست وزیر انتاریو، خانم کاتلین وین سعی دارد تا از این فرصت کوتاه استفاده کرده و تمامی وعده های انتخاباتی اش را در زمینه ی درمان و بهداشت، حداقل دستمزد و بهبود حمل و نقل عملی کند.

حزب لیبرال از سال ۲۰۰۳ حزب برنده ی استان انتاریو بوده است و توانسته است در اکثر نظر سنجی ها بر حزب محافظه کار پیشرو پیروز باشد.

وین می گوید دولت او توانسته است اولین بودجه ی متعادل را برای این استان در زمانی قریب به یک دهه به ارمغان بیاورد و اکنون بر روی سرمایه گذاری هایی متمرکز شده است که زندگی را برای مردم عادی بهتر کند. از جمله ی این برنامه ها بهبود بیمه درمانی و رایگان شدن دارو برای افراد زیر ۲۴ سال، افزایش حداقل دستمزد به ۱۵ دلار از سال ۲۰۱۹ و ارتباط تورنتو و ویندزور به وسیله ی خط متروی پر سرعت است. همچنین دولت لیبرال توانسته است هزینه ی برق را حدود ۲۵ درصد کاهش دهد.

آندریا هوروات رهبر ان دی پی (راست) ـ پاتریک براون رهبر محافظه کاران انتاریو

اما رقیب محافظه کار وین، پاتریک براون معتقد است که حزب لیبرال و نیودمکرات وعده هایی می دهند که عملی نیست و تنها برای جذب آراء است و در عوض محافظه کارها شرایط را واقعی تر می بینند و به همین دلیل اعتماد بیشتری از مردم را می توانند به خودشان جلب کنند.

مردم انتاریو یک سال زمان دارند که آگاهی خود را بالا برده و بهترین دولت را برای خودشان انتخاب کنند؛ دولتی که علاوه بر مسائل روز، بیشترین تمرکزش بر ایجاد زندگی بهتر برای مردم باشد.

About The Author

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Insufin Insurance

Pin It on Pinterest

Share This