Select Page

افتتاح دفتر جدید نماینده مجلس  تورن هیل و مارکهام

افتتاح دفتر جدید نماینده مجلس  تورن هیل و مارکهام

 شهروند- روز یکشنبه، ۹ ام ماه جولای ۲۰۱۷ ، محل جدید دفتر عمومی برای Mary Ng، نماینده ی مجلس مارکهام و تورن هیل به طور رسمی افتتاح شد. این رویداد با حضور بیش از ۲۰۰ نفر از اعضای کمیته، رهبران جامعه و رهبران محلی به علاوه دوستان و همسایگان، نشان دهنده تنوع و پشتیبانی جامعه مارکهام-تورن هیل بود. آقای علی احساسی نماینده ایرانی تبار مجلس فدرال از حوزه ی ویلودیل نیز در این مراسم حضور داشتند.

این دفتر جدید بین دوناحیه تورن هیل و مارکهام واقع شده است و از طریق حمل و نقل عمومی قابل دسترسی است. این اداره فضایی را برای مردم فراهم می کند تا با خدمات دولت و نمایندگان مجلس خود ارتباط برقرار کنند. در این دفتر جدید اطلاعات و کمک هایی مانند شهروندی و مهاجرت، طرح بازنشستگی در کانادا، وام دانشجویی و پاسپورت ارائه می شود.

در این مراسم Mary Ng نماینده ی پارلمان مارکهام ـ تورن هیل گفت که این مکان افتخاری است برای نشان دادن احزاب متنوع تورن هیل ـ مارکهام و ایشان تلاش می کنند تا از مسائلی که برای جامعه اهمیت دارند، حمایت کند.

ساکنان این حوزه می توانند نظرات و پیشنهاداتشان را به دفتر نماینده مجلس در این منطقه اعلام کنند تا ایشان مسائل و دغدغه های ساکنان حوزه ی انتخابیه اش را در اتاوا مطرح کند.

NG-2
NG-1

اطلاعات تماس با این دفتر به شرح زیر است:

Mary Ng Community Office

۱۶ Esna Park Drive, Unit 107

Markham, Ontario

L3R 5X1

۹۰۵ ۴۷۹ ۸۱۰۰

About The Author

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Insufin Insurance

Pin It on Pinterest

Share This