Select Page

دستگیری یک جنایتکار حرفه ای در مونترال

دستگیری یک جنایتکار حرفه ای در مونترال

شهروند- پلیس مونترال اعلام کرد که موفق شده است تا فردی به نام Katay-Khaophone Sychanta  را در این شهر دستگیر کند. سیچانتا، یکی از حرفه ای ترین و خطرناک ترین قاچاقچیان مواد در کانادا و جزو لیست سیاه ۱۰ جنایتکار حرفه ای تحت تعقیب در ایالات متحده امریکا است. این فرد که ۳۵ سال دارد اهل لائوس است و سال ۲۰۰۵ برای اولین بار در میشیگان آمریکا دستگیر و تحت تعقیب قرار گرفت. او توانست از دست پلیس فرار کند و طی این سالها سرپرستی یک باند قاچاق مواد مخدر در ویندزور انتاریو را برعهده داشت.

سیچانتا هفته گذشته به اتهام در اختیار داشتن مواد مخدر، اختلال در کار ماموران و تحویل دادن مدارک جعلی به پلیس مونترال دستگیر شد. قرار است این جنایتکار برای بررسی های بعدی به انتاریو منتقل شود. این فرد همچنین مدت ها بود که به جرم قاچاق مواد مخدر و بر اساس یک حکم بازداشت سراسری، تحت تعقیب پلیس انتاریو قرار داشت.

از پلیس مونترال برای کسب این پیروزی بزرگ و دستگیری یکی از ۱۰ جنایتکار تحت تعقیب ایالات متحده آمریکا قدردانی شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This