Select Page

جشنواره بین المللی فیلم تورنتو

جشنواره بین المللی فیلم تورنتو

شهروند ـ این هفته در تورنتو اتفاقات زیادی در جریان است و همگان در انتظار جشنواره بین المللی فیلم تورنتو TIFF روزشماری می کنند. داون تاون تورنتو از تاریخ ۷ الی ۱۷ سپتامبر میزبان بسیاری از ستارگان و هنرمندان هالیوودی است و شرکت در بسیاری از مراسمی که برگزار می شود برای عموم آزاد است و تنها باید بلیت تهیه کرد. در این مدت بسیاری از بارها و رستوران های دان تاون تورنتو تا ساعت ۴ بامداد هرشب به سرو غذا و مشروبات الکلی می پردازند و می توانید با حضور در برخی از این رستوران ها  با هنرپیشه مورد علاقه تان دیدار کنید.

بهتر است در این روزها سری به دان تاون تورنتو بزنید و از حال و هوای این روزهای شهر بهره ببرید. از جمله مکان هایی که می توان در این شب ها به آنها رفت و از این ستارگان دیدن کرد  Brassaii، The Cactus Club، King Taps، Soho House، The Spoke Club، STK، Montecito، Mongrel House هستند.

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Insufin Insurance

Pin It on Pinterest

Share This