جشنواره بین المللی فیلم تورنتو

جشنواره بین المللی فیلم تورنتو

شهروند ـ این هفته در تورنتو اتفاقات زیادی در جریان است و همگان در انتظار جشنواره بین المللی فیلم تورنتو TIFF روزشماری می کنند. داون تاون تورنتو از تاریخ ۷ الی ۱۷ سپتامبر میزبان بسیاری از ستارگان و هنرمندان هالیوودی است و شرکت در بسیاری از مراسمی که برگزار می شود برای عموم آزاد است و تنها باید بلیت تهیه کرد. در این مدت بسیاری از بارها و رستوران های دان تاون تورنتو تا ساعت ۴ بامداد هرشب به سرو غذا و مشروبات الکلی می پردازند و می توانید با حضور در برخی از این رستوران ها  با هنرپیشه مورد علاقه تان دیدار کنید.

بهتر است در این روزها سری به دان تاون تورنتو بزنید و از حال و هوای این روزهای شهر بهره ببرید. از جمله مکان هایی که می توان در این شب ها به آنها رفت و از این ستارگان دیدن کرد  Brassaii، The Cactus Club، King Taps، Soho House، The Spoke Club، STK، Montecito، Mongrel House هستند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This