کمک های امدادی کانادا به قربانیان توفان هاروی در ایالات متحده امریکا

کمک های امدادی کانادا به قربانیان توفان هاروی در ایالات متحده امریکا

شهروند- روز جمعه اول سپتامبر جاستین ترودو نخست وزیر کانادا طی یک مصاحبه خبری اعلام کرد که دولت فدرال کانادا و دولت های استانی کبک و انتاریو آماده اند تا کمک های امدادی خود برای آسیب دیدگان توفان هاروی به ایالات متحده امریکا ارسال کنند. این کمک های امدادی شامل مواردی همچون بسته های بهداشتی، بالش، حوله، غذای نوزاد، بطری های یک بار مصرف برای نوزادان، ملافه و دیگر تجهیزات برای کودکان است.

نیروی هوایی کانادا در حال آماده سازی این بسته هاست و به زودی عازم تگزاس می شود. توفان هاروی مناطق بسیار زیادی در تگزاس و بخش هایی از لوییزیانا را به شدت ویران کرد و باعث شد بسیاری از شهروندان مجبور به ترک خانه های خود شوند.

جاستین ترودو همچنین اعلام کرد آماده هرگونه کمک دیگری نیز می باشد که به مردم این مناطق کمک کند تا از این آسیب ها گذر کرده و به زندگی عادی برگردند.

سفارت آمریکا در اتاوا و دولت ایالات متحده آمریکا در پیام های جداگانه ای از این همدردی و اقدامات دولت کانادا برای کمک به مردم آمریکا تشکر کردند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This