ادامه ممنوعیت استفاده از اسنپ چت، اینستاگرام و نت فلیکس در مدارس

ادامه ممنوعیت استفاده از اسنپ چت، اینستاگرام و نت فلیکس در مدارس

شهروند- آموزش و پرورش تورنتو اعلام کرد که در تابستان نتوانسته است سیستم اینترنت WiFi را در مدارس تورنتو به روزرسانی کند و برهمین اساس ممنوعیت استفاده از اپلیکیشن های اسنپ چت، اینستاگرام و نت فلیکس در مدارس ادامه پیدا خواهد کرد.

پیشتر آموزش و پرورش تورنتو اعلام کرده بود که به دلیل مشکلات در زیر ساخت های اینترنتی تا تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۱۷ استفاده از این اپلیکیشن ها در مدارس ممنوع است، اما شواهد حاکی از آن است که تغییری در اینترنت در تابستان حاصل نشده است و همچنان دانش آموزان نمی توانند سلفی های روز اول مدرسه داشته باشند.

این روزها استفاده از موبایل ها به شدت افزایش پیدا کرده است و در پی آن استفاده از اینترنت بسیار بالا رفته است، اما به روز رسانی زیرساخت ها برای پوشش دادن این حجم از فعالیت نیاز به زمان بیشتری دارد و نمی توان به سرعت به آن دسترسی پیدا کرد.

ممنوعیت استفاده از این اپلیکیشن ها و وب سایت ها باعث شده است، تا حد زیادی سرعت اینترنت در مدارس تورنتو بهتر شود. قرار است بازنگری بعدی برای چگونگی استفاده از این وب سایت ها در ماه ژوئن سال ۲۰۱۸ انجام شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This