Select Page

سفرهای داخلی در کانادا ارزان تر می شود

سفرهای داخلی در کانادا ارزان تر می شود

شهروند ـ آزاده داودی: کانادا یکی از کشورهایی ست که سفر کردن داخل آن تقریبا با هزینه سفر به خارج از آن برابری می کند و همین باعث شده است تا بسیاری از افراد به جای سفر به مناطق مختلف در این کشور پهناور و بهره بردن از زیبایی های بی نظیر طبیعی در آن به کشور همسایه آمریکا و یا حتی به کشورهای اروپایی بروند. اما خبر خوشی برای دوستداران کاناداگردی در راه است. شرکت هواپیمایی Canada Jetlines وعده داده است تا از ماه ژوئن ۲۰۱۸ بلیت های ارزان قیمتی برای علاقمندان به سفر در کانادا ارائه کند.

قرار است قیمت این بلیت ها به ۱۰۰ دلار نیز برسد. تنها شرط این شرکت هواپیمایی این است که پروازهای آن از شهرهای همیلتون و واترلو انجام خواهد گرفت.

مقصد پروازهای Canada Jetlines شهرهای ونکوور، ادمونتون، کلگری، وینی پگ و هالیفکس خواهد بود. این شرکت هواپیمایی می تواند به عنوان یک رقیب جدی شرکت هواپیمایی ارزان WestJet باشد که قرار است پروازهای ارزان خود را از سال آینده به راه بیندازد. از طرف دیگر یک شرکت هواپیمایی چارتر به نام Flair Air در همین میان اعلام کرده است که به زودی پروازهای خود را افزایش خواهد داد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This