Select Page

اگر جریمه ی رانندگی شده اید، این خبر برای شماست

اگر جریمه ی رانندگی شده اید، این خبر برای شماست

شهروند ـ آزاده داودی: شاید باور نکنید اما اگر جریمه رانندگی دارید که فراموش کرده اید آن را پرداخت کنید و ۷۵ روز از تاریخ صدور آن گذشته باشد دیگر قابل پرداخت نیست مگر هنگام تمدید مجوز پلاک ( licence plate sticker renewal ). نکته قابل تأمل اینجاست که در هنگام پرداخت جریمه ها در وب سایت شهرداری هیچگونه اطلاعاتی در این زمینه موجود نیست. اگر انسان سمجی باشید و با شماره بخش مورد نظر در شهرداری تماس بگیرید و مدت ها پشت خط بمانید به شما گفته می شود که جریمه های بالای ۷۵ روز قابل پرداخت نیست و باید تا زمان تمدید مجوز پلاک صبر کرد.

در این مدت مبلغ جریمه ها اضافه می شود و نمی توان کاری کرد. بسیاری از منتقدان این روند می گویند چرا باید چنین اطلاعات مهمی در همه جا درج نشده باشد و مشتریان را گمراه کند!

جالب است که اگر بلافاصله بعد از تمدید مجوز پلاک خود جریمه شوید و ۷۵ روز بعد یادتان بیاید که باید آن را پرداخت کنید چاره ای نیست جز این که دو سال صبر کنید! پس بهتر است برای جلوگیری از پرداخت مبلغ بیشتر،  سریع تر برای پرداخت جریمه های عقب مانده اقدام کنید.

شما می توانید به راحتی از طریق وب سایت www.toronto.ca/parkingtickets جریمه های خود را پرداخت نمایید.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This