Select Page

The Handmaid’s Tale جوایز Emmy را درو کرد

The Handmaid’s Tale  جوایز Emmy را درو کرد

شهروند آزاده داودی: سریال The Handmaid’s Tale   که بر اساس رمان مارگارت آتوود، نویسنده ی کانادایی، در کانادا و به تهیه کنندگی شبکه تلویزیونی  Hulu ساخته شده است توانست یکشنبه شب مهم ترین جوایز بخش درامای Emmy را از آن خود کند. این سریال تلویزیونی در تورنتو و همیلتون فیلمبرداری شده است و داستان زنی را به تصویر می کشد که در یک نظام توتالیتر مذهبی گرفتار آمده است و باید یا تولید مثل کند تا بتواند به بقای خود ادامه دهد و یا به مکانی ناشناس منتقل خواهد شد و معلوم نیست چه بلایی بر سرش بیاید. این زن یکی از معدود زنان دارای قابلیت باروری است که در این سیستم باقی مانده است.

 

مارگارت آتوود این رمان را در سال ۱۹۸۵ نوشت و به گفته ی خودش اتفاقات خاورمیانه و ظهور طالبان در نوشتن این کتاب بی تاثیر نبوده است. این سریال اولین سریالی است که از شبکه تلویزیونی Hulu نامزد جایزه Emmy شد و از این لحاظ اهمیت ویژه ای دارد. این سریال توانست جایزه بهترین سریال دراما، بهترین بازیگر نقش اول دراما، بهترین بازیگر نقش مکمل، بهترین نویسنده دراما و بهترین کارگردانی را ازآن خود کند.

(Visited 1 times, 2 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This