Select Page

بزرگترین تعهد بشردوستانه بانک مونتریال در طی ۲۰۰ سال قدمت

بزرگترین تعهد بشردوستانه بانک مونتریال در طی ۲۰۰ سال قدمت

شهروند آزاده داودی: بانک مونتریال که با نام اختصاری BMO آن را می شناسیم اعلام کرد که مبلغ ۲۱ میلیون دلار را به عنوان هدیه به ۷ بیمارستان در تورنتو اختصاص داده است. قرار است تا این ۷ بیمارستان این مبلغ را در طی ۱۰ سال آینده دریافت کرده و آن را صرف تحقیقات پزشکی کنند.

 

بانک مونتریال در یک کنفرانس خبری اعلام کرد که این کمک مالی باعث خواهد شد تا نقش تورنتو و کانادا به عنوان یک مرکز پیشرو در تحقیقات پزشکی برجسته تر شود.

این هفت بیمارستان وابسته به دانشگاه پزشکی دانشگاه تورنتو هستند و عبارتند از :

Centre for Addiction and Mental Health (CAMH), the Hospital for Sick Children, the Princess Margaret Cancer Centre, St. Michael’s Hospital, Sinai Health System, Sunnybrook Health Sciences Centre and the Toronto Western Hospital.

این کمک نشان می دهد که تورنتو مرکزی پیشرو برای تحقیقات و نوآوری در زمینه پزشکی تبدیل است. در آینده ای نه چندان دور بیماران در تورنتو از مزایای این تحقیقات استفاده خواهند کرد. 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This