Select Page

باغ کتاب تورنتو در هاربرفرانت

باغ کتاب تورنتو در هاربرفرانت

شهروند- آزاده داودی: علاقمندان به ادبیات و دوستداران کتابخوانی همیشه در صدد یافتن مکانی مناسب برای خواندن و غرق شدن در دنیای فانتزی خود هستند. بسیاری از این افراد صندلی ویژه ای برای خواندن کتاب در خانه اختصاص می دهند و یا مکان مشخصی را در نظر می گیرند که در آن بتوانند بدون دغدغه و بدون برهم خوردن آرامششان ساعاتی را به مطالعه و خواندن اختصاص دهند.

تورنتو این فرصت را برای دوستداران ادبیات به بهترین شیوه و در یکی از بهترین مکان های شهر فراهم کرده است.

هم اکنون در دان تاون تورنتو مکانی با عنوان “باغ کتاب” در نزدیکی آب برای دوستداران ادبیات فراهم شده است که در آن می توان دمی چند فارغ از هیاهوی دنیا به ادبیات پرداخت. این مکان گلکاری و درخت کاری های فراوان دارد ولی مهم تر از آن هدفش در شناساندن تاریخ ادبیات کانادا و نویسندگان مشهور کانادایی به بازدیدکنندگان است.

بر روی هر یک از سنگ فرش های این مکان نام یکی از نویسندگان مشهور کانادایی و کتاب های معروف آنها درج شده است و علاقمندان می توانند علاوه بر مطالعه در این مکان با عبور از روی این سنگ فرش ها سفری جالب به تاریخ ادبیات کانادا داشته باشند. برخی از این نویسندگان مشهور عبارتند از مارگارت آتوود، دایان برند، کمال ال سویلایلی و کوردلیا استراب.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This