مسیر اسکیت جدید زیر اتوبان گاردینر

مسیر اسکیت جدید زیر اتوبان گاردینر

شهروند- با سرد شدن هوا و نزدیک شدن زمستان، دوستداران ورزش های زمستانی در کانادا و تورنتو برای شروع بازی های این فصل روزشماری می کنند. خبر خوب برای علاقمندان ورزش های زمستانی این است که این روزها مسیر اسکیت ویژه ای در مکانی بسیار ویژه در حال ساخته شدن و رو به اتمام است و اگر همه چیز به همین منوال پیش برود به زودی و از ماه ژانویه ۲۰۱۸ این مسیر اسکیت راه اندازی و افتتاح خواهد شد. این مسیر اسکیت که در زیر اتوبان گاردینر در حال ساخته شدن است قرار است از پارک June Callwood شروع شده و تا مرکز  Fort York Visitor’s ادامه پیدا کند.

این مسیر که حدود ۲۵۰ متر است به نام “پروژه زیر گاردینر” در حال ساخته شدن است و این روزها مراحل پایانی خود را طی می کند. قرار است تا اسکیت زمستانی تا پایان فصل سرما ادامه داشته باشد و بعد از آن و با شروع فصل گرما مسیرهای پیاده روی چوبی، آمفی تئاتر سرباز، بازارهای عمومی، باغ و بسیاری جاذبه های شهری دیگر در مسیر بین خیابان بترست و استراچن راه اندازی شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This