جزیره تورنتو تبدیل به خانه ارواح می شود

جزیره تورنتو تبدیل به خانه ارواح می شود

شهروند- بسیاری از افرادی که در تورنتو زندگی می کنند و با جزیره واقع در دان تاون آن آشنایی دارند تصویر زیبایی از آن برای خود ساخته اند. آنها تنها به مسیرهای دوچرخه سواری ویژه سخن می گویند و عاشق ساحل های زیبا و دیگر جاذبه های توریستی آن هستند.

اما بسیاری از این نکته غافلند که این جزیره داستان های وحشتناک دیگری در دل خود دارد که تنها کسانی که در آن زندگی کرده و به مدرسه رفته اند این داستان ها را به خاطر می آورند. امسال قرار است تا با نزدیک شدن به هالووین این جزیره تبدیل به خانه ارواح شود و تورهای ویژه ای در آن برگزار گردد تا علاقمندان را با داستان های ترسناک جزیره آشنا کرده و مکان های ترسناک آن را به آنها نشان دهد.

افراد علاقمند می توانند با رفتن به جزیره و سوار شدن بر قایق ویژه این تور بر روی آب های درون جزیره سفر کرده و همزمان داستان های نهان و خوف انگیز جزیره را به همراه برخی جلوه های ویژه از نزدیک ببینند. همچنین فانوس دریایی واقع در این جزیره که همیشه بر روی بازدید عموم بسته است این روزها با آغوش باز پذیرای بازدیدکنندگان است و دیدن و شنیدن داستانهایش از نزدیک خالی از لطف نیست.

این تورها از این هفته آغاز شده و تا هالووین ادامه پیدا خواهد کرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This