اعلام ورشکستگی سیرز کانادا

اعلام ورشکستگی سیرز کانادا

شهروند- سیرز کانادا بعد از بیش از ۶۵ سال فعالیت در این کشور اعلام کرد که در صورت تایید نهایی دادگاه درهای خود را برای همیشه بر روی مشتریان کانادایی خواهد بست. این فروشگاه از ماه ژوئن به دنبال یک خریدار بوده است و به دلیل اینکه موفق نشد تا سرمایه گذار جدیدی برای کسب و کار خود پیدا کند سرانجام  تصمیم گرفت که تمامی فروشگاه های موجود را بسته و در صورت تایید دادگاه از ۱۹ ام اکتبر اعلام ورشکستگی و انحلال کند.

پیش بینی می شود که با بسته شدن این فروشگاه حدود ۱۲۰۰۰ نفر کار خود را از دست بدهند که بیشتر آنها کارمندان نیمه وقت این فروشگاه هستند. این خبر یک هفته بعد از اعلام بسته شدن ۱۱ فروشگاه دیگر در کانادا منتشر می شود و گفته می شود که کارمندان سیرز قبل از انتشار خبر توسط رسانه ها از آن آگاهی داشته اند.

سیرز یکی از محبوب ترین فروشگاه های خرده فروشی در کانادا بود که به دلیل قیمت خوب کالاهای ارائه شده طرفداران بسیار زیادی داشت و به لحاظ قیمتی فروشگاه وال مارت تنها رقیب اصلی آن به شمار می رفت.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This