Select Page

مژده به دوستداران فیلم و سینما  در سراسر کانادا

مژده به دوستداران فیلم و سینما  در سراسر کانادا

شهروند- مجموعه سینماهای Cineplex شنبه ۱۴ اکتبر ضمن بزرگداشت روز Community برای هفتمین سال متوالی از ساعت ۹ صبح تا ۱۱ صبح تمامی فیلم ها را به صورت مجانی نمایش می دهد. علاقمندان به فیلم می توانند در این روز به تماشای فیلم های دلخواهشان در این مجموعه سینماها در سراسر کانادا رفته و از تخفیفات ویژه این روز برای نوشیدنی و خوراکی نیز استفاده کنند.

قیمت نوشیدنی های بدون الکل، پاپ کورن و برخی از خوراکی های دیگر هرکدام ۲.۵ دلار خواهد بود. همچنین افراد علاقمند می توانند با اهدای ۲ دلار از دستبندهای ویژه ای که برای این روز تدارک دیده شده و هرکدام پیامی در جهت تغییرات مثبت در انسان بر رویشان درج شده است انتخاب کنند.

روز Community همانطور که از نامش پیداست خانواده ها و جوانان را به دور یکدیگر جمع می کند. در این روز تمام تمرکز بر روی الهام بخشیدن و قدرت دادن به نیروی جوان کانادا که آینده ی این کشور را می سازند تمرکز شده است. درهای سینما روز شنبه ساعت ۹ صبح بر روی علاقمندان باز می شود و از ساعت ۹:۳۰ نمایش فیلم ها شروع خواهد شد.

می توانید برای اطلاع یافتن از جزییات بیشتر به وب سایت CommunityDay www. Cineplex.com/ مراجعه نمایید.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This