از بین رفتن ۵۰۰ شغل در Loblaws

از بین رفتن ۵۰۰ شغل در Loblaws

شهروند- بنابر اعلام کمپانی Loblaw از روز دوشنبه ۱۶ اکتبر ۵۰۰ موقعیت شغلی در این شرکت بسته خواهد شد. این کاهش شغل در دفاتر بزرگ شرکت انجام می شود و مدیران ارشد، اعضای مدیریت، کارکنان در بخش های مختلف در فروشگاه های Loblaw و فروشگاه دیگر وابسته و تحت کنترل آن مانند Shoppers Drug Mart، No Frills، Joe Fresh و Zehrs را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد.

یکی از مدیران ارشد این فروشگاه می گوید که این کاهش شغل شامل کارمندان ساعتی فروشگاه ها نخواهد شد و کوچکترین ربطی به افزایش میزان حداقل حقوق و دستمزد ندارد.

ظاهرا این شرکت که یکی از بزرگترین خرده فروشان در کانادا است تحت تاثیر فشارهای زیادی قرار دارد و برای بهبود وضعیت کسب و کار در آینده مجبور است تا در بخش هایی از هزینه هایش کاسته و سرمایه گذاری های دیگری در بخش های متفاوت انجام دهد.

همچنین این کمپانی وعده داده است که به زودی فرصت های شغلی جدیدی در این شرکت باز خواهد شد. پیشتر مدیر عامل این کمپانی گفته بود که افزایش میزان حداقل دستمزد به ساعتی ۱۵ دلار حدود ۱۹۰ میلیون دلار هزینه برای این کمپانی در سال آینده ایجاد خواهد کرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This