Select Page

هیچ وقت برای دست یافتن به آرزوهایتان دیر نیست

هیچ وقت برای دست یافتن به آرزوهایتان دیر نیست

شهروند- برخی از ما سالها تنها به آرزوهایمان می اندیشیم و در خلوت خود حسرت اتفاق هایی را می خوریم که می توانستیم انجام بدهیم. این تفکر که همیشه دیر است ذهنیتی است که به دلایلی که بر کسی روشن نیست همیشه ما ایرانیان را دنبال می کند و حتی بعد از مهاجرت نیز همواره با ماست. اما دیدن نمونه های افرادی که در کانادا در هر سنی به هر چیزی که می خواهند روی آورده و در آن موفق می شوند شاید درسی باشد برای آن عده از ما که منتظر زمان مناسب برای رفتن به سراغ آرزوهایمان بوده ایم.

این روزها باب باک (Bob Bach) 70 ساله تیتر خبرهای ورزشی تورنتو است. او در سن ۷۰ سالگی و بعد از دیدن بازی های المپیک تیم اسکیت سرعتی به این نتیجه می رسد که هم اکنون زمان دست یافتن به رویایی است که سالها در فکر آن بوده است. او هم اکنون ۸ سال است که با جدیت و به صورت کاملا حرفه ای در کلوپ اسکیت سرعتی تورنتو به این ورزش مفرح مشغول است و در میان دوستداران و مربیانش در این کلوپ به عنوان انسانی دوست داشتنی، با انگیزه، پیچیده و الهام بخش شناخته می شود. باب می گوید که بدن بسیار سالمی دارد و حدود ۴۵ سال است که ورزش اسکواچ را انجام می دهد. بزرگترین آرزویش این است که به سن ۸۰ سالگی برسد تا بتواند در این ورزش جدید پیشرفتی که می خواهد را انجام دهد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This