Select Page

شروع پروازهای ارزان به اروپا از سال ۲۰۱۸

شروع پروازهای ارزان به اروپا از سال ۲۰۱۸

شهروند- بسیاری از ما از هم اکنون مشغول برنامه ریزی برای سفرهای تابستان ۲۰۱۸ هستیم و شاید برای بیشتر ما اهالی کانادا یکی از دغدغه های اصلی پیدا کردن پرواز خوب و با کیفیت و با قیمت به صرفه و ارزان است. شرکت هواپیمایی Primera اعلام کرد که از ماه مه و ژوئن سال ۲۰۱۸ پروازهای ارزان به اروپا و به مقصد کشورهای فرانسه و انگلستان شروع به کار خواهد کرد. پروازهای به مقصد پاریس در فرانسه هفته ای ۴ بار و به مقصد شهرهای لندن و بیرمنگهام در انگلستان هفته ای سه بار انجام خواهد شد و این پروازها به قیمت حدود ۵۰۰ دلار کانادا خواهد بود و از شهر تورنتو انجام می شود.

این پرواز به مسافران اجازه می دهد که تنها یک چمدان در داخل کابین به همراه داشته باشند، اما مشتریان می توانند با پرداخت مبلغی اضافه چمدان های بیشتری اضافه کرده و یا منوی غذا نیز سفارش بدهند. همچنین امکان تبدیل صندلی های معمولی به صندلی های بهتر در ازای پرداخت مبلغی اضافه مهیاست. این پروازهای ارزان قیمت به علاقمندان این فرصت را می دهد که در ازای مبلغ بسیار ناچیز به اروپا سفر کنند و شاید ارزان بودن این سفر هوایی کمبودهای آن را جبران می کند و جایی برای گله و شکایت باقی نمی گذارد. 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This