Select Page

تکنولوژی جدید در خدمت مشتریان وال مارت

تکنولوژی جدید در خدمت مشتریان وال مارت

شهروند- تکنولوژی جدید در فروشگاه های وال مارت به مشتریان این امکان را می دهد که در هنگام انتخاب کالا و قبل از گذاشتن آن در سبد خرید، خرید خود را انجام دهند. این تکنولوژی به این شکل کار می کند که مشتریان در هنگام ورود به فروشگاه یک سیستم بارکد خوان سیار نیز همراه سبد خود برداشته و هر محصولی را که انتخاب می کنند به وسیله آن دستگاه اسکن می کنند.

بدین ترتیب با اتمام انتخاب، خرید نیز به اتمام می رسد و تنها مرحله پرداخت باقی می ماند که آن هم می تواند به صورت خودپرداز و بدون دخالت و کمک کارکنان وال مارت تنها در چند ثانیه انجام شود.

این تکنولوژی صورت جدیدتری از سیستم های اتوماسیون و دستگاه های خودپرداز در فروشگاه های زنجیره ای است. مشتریان در اکثر مواقع از اینکه در صف های طولانی انتظار صندوق برای پرداخت و اسکن بمانند خسته اند و این تکنولوژی خرید کردن را به تجربه بهتری برای این دسته از افراد تبدیل خواهد کرد.

بسیاری از منتقدان این تکنولوژی می گویند که روند رو به افزایش استفاده از سیستم های خودپرداز باعث خواهد شد بسیاری از مردم کار خود را از دست بدهند که این ناراحت کننده است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Insufin Insurance

Prime Service Insurance

Pin It on Pinterest

Share This