Select Page

گشایش فروشگاه کاسکو در شرق نورت یورک

گشایش فروشگاه کاسکو در شرق نورت یورک

شهروند-  به زودی چهارمین فروشگاه کاسکو در شرق نورت یورک و در محدوده اگلینتون و دان میلز گشایش خواهد یافت. این اتفاق خبر خوشی برای دوستداران خرید از این فروشگاه عمده فروشی است. قرار است این فروشگاه در منطقه ی Thorncliffe Park و در ماه فوریه ۲۰۱۸ افتتاح شود و هم اکنون مراحل ساخت و تجهیز آن در جریان است.

بسیاری از مردم ساکن این منطقه از حضور کاسکو در آن نگرانند و می گویند که این اتفاق باعث ترافیک و برهم زدن آرامش آن ها خواهد شد. شهرداری تورنتو وعده داده است که تمهیدات جدی برای جلوگیری از افزایش ترافیک و برهم زدن مسیر عبور و مرور ماشین ها اندیشیده شود و تا قبل از بازگشایی این فروشگاه اجرایی گردد. فروشگاه کاسکو یک فروشگاه عمده فروشی آمریکایی است که برای خرید از آن نیاز است تا کارت های عضویت مخصوص به آن خریداری شود. خرید از این فروشگاه به دلیل حجم بالای مواد غذایی و شوینده اگرچه به صرفه است، اما بیشتر برای خانوارهای با جمعیت بالا و یا مغازه های خرده فروشی استفاده می شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This