اولین رستوران زنجیره ای Cheesecake Factory در تورنتو بازگشایی شد

اولین رستوران زنجیره ای Cheesecake Factory در تورنتو بازگشایی شد

شهروند- اولین رستوران زنجیره ای آمریکایی Cheesecake Factory در کانادا و در تورنتو و در مرکز خرید یورک دل روز سه شنبه ۲۱ نوامبر ۲۰۱۷ ساعت ۱۱ صبح بازگشایی شد. این رستوران زنجیره ای آمریکایی به لیست متنوع غذا، میزان زیاد غذای سرو شده و تنوع بی اندازه در دسرهای بی نظیر و خوشمزه معروف است.

این رستوران در روز اول بازگشایی با استقبال بی نظیر مردم و صف بسیار طویل دوستدارانش روبرو شد تا جایی که خبر صف های طولانی فضای مجازی را پر کرد. بسیاری از مردم که در ابتدای صف بودند تا اولین مشتریان این رستوران باشند جای خود را در صف به قیمت بالایی معامله می کردند و بسیاری از افراد تنها برای گرفتن عکس یادگاری و شرکت در مراسم بازگشایی در جلوی در این رستوران حضور بهم رساندند.

این رستوران اولین در نوع خودش در کاناداست و در مساحتی به وسعت ۱۰۴۰۰ فیت مربع در یورک دل شروع به کار کرده است. بسیاری از دوستداران غذا در تورنتو ماه ها منتظر بازگشایی این رستوران بوده اند و هم اکنون برای رفتن و چشیدن غذا و دسرهای بی نظیر این رستوران لحظه شماری می کنند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This