Select Page

یک روز رایگان در موزه ی سلطنتی انتاریو

یک روز رایگان در موزه ی سلطنتی انتاریو

شهروند- موزه ROM  هفته آینده در تاریخ ۱۲ دسامبر به مناسبت بزرگداشت بازگشایی ورودی Weston  از سمت Queen’s Park ، درهای خود را به روی عموم مردم و علاقمندان باز می کند. این ورودی زیبا و عظیم ۸۴ ساله مدت ها تحت نظر معماران Hariri Pontarini  در حال تعمیر و ساخت و ساز بود و به مناسبت ۱۵۰ سالگی اتحاد کانادا و همانطور که مدت ها پیش وعده اش داده شده بود در این تاریخ بازگشایی خواهد شد.

علاقمندان می توانند ظهر روز ۱۲ دسامبر برای دیدن مراسم بریدن روبان به محل رفته و بعد از بازگشایی، این ورودی زیبا را از خارج و داخل به خوبی بازدید کنند.

همچنین در همان روز دیدار از موزه از ساعت ۱۰ صبح تا۵:۳۰ بعدازظهر مجانی خواهد بود و این اتفاقی است که برای اولین بار در دهه گذشته می افتد. یکی دیگر از دلایل بازگشایی این ورودی کم کردن حجم عبور و مرور از در خیابان بلور است و قرار است این ورودی نیز مورد بازسازی قرار بگیرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This