Select Page

تورنتو ۱۵ امین شهر محبوب جهان برای پولدارها

تورنتو ۱۵ امین شهر محبوب جهان برای پولدارها

شهروند- شاید بسیاری از ما که روزانه از خیابان بلور غربی تقاطع خیابان بی، عبور می کنیم این سئوال مطرح شده باشد که واقعا چه کسانی از این مغازه های لوکس خرید می کنند وقتی در برخی از آنها قیمت یک شال گاهی تا ۴۰۰۰ دلار می رسد!

مرکز مالی Wealth-X جوابی برای این سئوال دارد. بر اساس آمار انجام شده توسط این مرکز مالی ۱۷ شهر در جهان در میان پولدارها محبوبیت فراوان دارند که تورنتو در این بین ۱۵ امین است. در این آمار نیویورک در مقام اول قرار دارد و بعد از آن به ترتیب لندن، لس آنجلس، هنگ کنگ، سنگاپور، سن فرانسیسکو، پاریس، شیکاگو، دالاس، میامی، هوستون، سن حوزه، زوریخ، ژنو ، تورنتو، میلان و مونیخ قرار دارند.

بسیاری از پولدارهای جهان در تورنتو اقامت دارند و در این شهر به سرمایه گذاری و خرید خانه های لوکس می پردازند. گفته می شود که حدود ۱۷۶۰ نفر در تورنتو سرمایه های بالای ۳۰ میلیون دلار دارند و ۲۶۱ نفر بسیار پولدار دیگر نیز در تورنتو خانه هایی برای ایام تقریح خود خریداری کرده اند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This