Select Page

کشته شدن چهار کارمند اداره ی برق در سانحه هلیکوپتر

کشته شدن چهار کارمند اداره ی برق در سانحه هلیکوپتر

شهروند- روز پنج شنبه ی  هفته ی گذشته چهار کارمند کمپانی Hydro one  در یک سانحه تصادف هلیکوپتر در قسمت شرقی انتاریو در ناحیه Tweed کشته شدند. بعد از بررسی اجساد نام های این چهار نفر توسط کمپانی هایدرو وان اعلام شد. جیمز باراگر ۳۹ ساله، کایل شوراک ۲۷ ساله و جف هوز و دارسی جانسن هر دو ۲۶ ساله قربانیان این حادثه دلخراش بودند. این چهار کارمند در حالی که بر روی یک برج انتقال نیرو مشغول کار بودند دچار این سانحه شدند. بررسی ها برای دلایل این سانحه همچنان ادامه دارد.

کمپانی Hydro one برای نشان دادن مراتب همدردی خود با خانواده های این قربانیان و همچنین برای نشان دادن عمق ناراحتی خود به موجب از دست دادن آنها، روز شنبه در تمام دفاتر خود در سراسر استان شمع روشن کرد و اعلام کرد که پرسنل زمینی این کمپانی تا روز دوشنبه کار نخواهند کرد.

این چهار دوست از تکنیسن های زبده ی Hydro one بودند و خانواده ها و دوستان آنها در نوشته های مختلفی در فضای مجازی ناراحتی عمیق خود را از دست دادن این چهار جوان اعلام کرده اند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This