Select Page

مشکل پارکینگ خانواده های دارای چندین فرزند در ریچموند هیل

مشکل پارکینگ خانواده های دارای چندین فرزند در ریچموند هیل

شهروند- یافتن جای پارکینگ مناسب یکی از معضلات جدی هر شهروندی است که روزانه در تورنتو رفت و آمد و یا سکونت دارد و این مشکل هم اکنون به ریچموند هیل نیز سرایت کرده است. به دلیل افزایش هزینه های زندگی هم اکنون بسیاری از فرزندان بزرگسال ترجیح می دهند که با خانواده های خود زندگی کنند تا از این طریق بتوانند به میزان زیادی در هزینه های خود صرفه جویی کنند. این امر باعث شده است تا بسیاری از خانواده های ریچموند هیل برای یافتن جای پارکینگ مناسب برای خود و فرزندانشان دچار مشکلات فراوانی باشند. معمولا خانه ها یک جای پارک در داخل گاراژ دارند و یک ماشین دیگر را نیز می توانند در جلوی در که به آن Driveway گفته می شود پارک کنند، اما مشکل برای جای پارک سوم است که یکی از نمایندگان ریچموند هیل به نام گرگ بروس (Greg Beros ) در تلاش است تا آن را حل کند.

او پیشنهاد داده است تا بر اساس یک اصلاحیه قانونی خانواده ها بتوانند از فضای جلوی خانه شان استفاده کرده و ماشین دیگری را نیز پارک کنند. بروس از همکاران خود خواسته است تا به اجرایی شدن این قانون کمک کنند، اما از طرفی اعضای شورای شهر در تلاشند تا قانونی را عملی کنند که خانواده ها بتوانند جای پارکینگ سوم را با پرداختن مبلغی خریداری کنند، اما بروس می گوید که این کار زمان می برد و خانواده ها هم اکنون به پارکینگ سوم نیازمندند و باید هرچه سریع تر حل شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This