Select Page

کادوی کریسمسی که ۴۷ سال است باز نشده است

کادوی کریسمسی که ۴۷ سال است باز نشده است

شهروند- آدرین پیرس (Adrian Pearce) ساکن شهر ادمونتون در استان کلگری است. او ۴۷ سال پیش در سن ۱۷ سالگی و در تورنتو با دوست دخترش، ویکی، رابطه اش را بهم زد و از آن سال آخرین هدیه کریسمس ویکی را زیر درخت کریسمس نگه داشته است و تاکنون آن را باز نکرده است. این هدیه کریسمس ۴۷ سال است که شب کریسمس در زیر درخت کریسمس گذاشته می شود، اما هیچ کس سراغش نمی رود و کسی حق ندارد که آن را باز کند. آدرین می گوید که همسرش با این هدیه مرموز مشکلی ندارد و همه ی اعضای خانواده حتی فرزندانش از داستان آن  باخبرند و تلاش هایشان برای متقاعد کردن او به باز کردن هدیه موفقیت آمیز نبوده است.

آدرین می گوید که چند سال بعد از به هم خوردن این رابطه خواهر ویکی با وی تماس گرفت و چندین شماره تماس را در اختیار او گذاشت؛ تماسی که هرگز برقرار نشد. امسال او تصمیم گرفت که ویکی را پیدا کند. او با شماره ها تماس گرفت و از طریق اینترنت شخصی را با همین نام پیدا کرد، اما متاسفانه تلاش هایش بی فایده بود. آدرین پیرس می گوید که تصمیم دارد در ۵۰ امین سالگرد دریافت این هدیه  آن را باز کند، اما قبل از آن می خواهد فراخوانی بدهد برای حدس زدن این که داخل این هدیه اسرار آمیز چه می تواند باشد و از آن طریق برای کمک به خیریه پول جمع آوری کند. او ته دلش امیدوار است که ویکی واقعی در این مراسم حضور پیدا کند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This