Select Page

هوای سرد آبشار نیاگارا را به یکی از زیباترین دیدنی های جهان تبدیل کرده است

هوای سرد آبشار نیاگارا را به یکی از زیباترین دیدنی های جهان تبدیل کرده است

 شهروند- با سرد شدن هوا در هفته های اخیر و شکستن رکورد هوای سرد در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۱۸ بسیاری از ما در خانه هایمان ماندیم و سعی کردیم برای جلوگیری از سرماخوردن از بیرون رفتن تا حدامکان پرهیز کنیم، اما کسانی که دل به طبیعت زده اند شاهد مناظر زیبایی بوده اند که دیدنش خالی از لطف نیست. آبشار نیاگارا در روزهای اخیر به دلیل سرمای شدید هوا به یکی از زیباترین مناظر طبیعی کانادا بدل شده است. آویزان شدن قندیل های یخ در اندازه ها و اشکال مختلف این آبشار را به صحنه ای بی بدیل که شاید تنها در سریال هایی نظیر “بازی تاج و تخت” یافت می شود تبدیل کرده است. البته باید بدانیم که در زیر این یخ های زیبا و محکم آبشار با سرعت و قدرت همیشگی اش در جریان است.

نیاگارا بعد از سال ۱۸۴۸ دیگر به طور کامل یخ نزد و در همان سال هم جمع شدن انبوهی از یخ باعث شده بود که مسیر حرکت آب مسدود شده و سرعت آب کند شود. اگر تا کنون در زمستان به دیدن این آبشار نرفته اید شاید خوب باشد که در این هوای سرد فرصت را از دست ندهید و دل خود را با دیدن زیبایی های طبیعت در کانادا گرم کنید.

 

(Visited 1 times, 2 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This