Select Page

دوکانادایی در میان دستگیر شدگان به اتهام انتشار پورنوگرافی در کامبوج

دوکانادایی در میان دستگیر شدگان به اتهام انتشار پورنوگرافی در کامبوج

شهروند- پلیس کامبوج اعلام کرد که روز ۲۵ ژانویه در مجتمع معروف Angkor Wat،  ۱۰ نفر خارجی به جرم انتشار عکس هایی که از آنها به عنوان “پورنوگرافی” یاد کرد دستگیر شده اند که در میان آنها دو دختر کانادایی ۲۰ و ۲۵ ساله به چشم می خورد. بنابر گزارشات به دست آمده، پلیس کامبوج در این تاریخ به یک ویلای اجاره ای در این منطقه حمله کرد که در آن تعداد زیادی جوان بین سن های ۱۹ تا ۳۵ در یک پارتی حضور داشتند و مشغول حرکاتی بودند که به گفته پلیس حرکات سکسی و پورنوگرافی بود. اگرچه حدود نود نفر در این پارتی حضور داشتند اما تنها ۱۰ نفر از آنها که این مراسم را ترتیب داده بودند، دستگیر شدند. این ده نفر از صحنه های غیراخلاقی افرادی که در پارتی شرکت داشتند عکسبرداری می کردند و آنها را در فضای مجازی به اشتراک می گذاشتند. پنج نفر از این ده نفر انگلیسی، دو نفر کانادایی، دو نفر نروژی، یک نفر اهل نیوزلند و یک نفر هلندی هستند.

پلیس کامبوج طبق مقررات خودش با این افراد برخورد خواهد کرد و در صورت تفهیم اتهام ممکن است تا یک سال زندانی شوند. مقامات کشورهای مرتبط در تلاشند تا هرچه سریعتر هویت و تکلیف این افراد روشن شود.

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This