Select Page

فیلم “آوا” ساخته صدف فروغی برنده جایزه “بهترین فیلم سینمایی” در کانادا

فیلم “آوا” ساخته صدف فروغی برنده جایزه “بهترین فیلم سینمایی” در کانادا

شهروند- فیلم “آوا” ساخته صدف فروغی توانست جایزه ی بهترین فیلم سینمایی آکادمی سینما و تلویزیون کانادا را ، که به The Canadian Screen Awards شهرت دارد، از آن خود کند. این فیلم در ۹ بخش از جمله بهترین فیلم، بهترین بازیگر زن و بهترین بازیگر نقش مکمل زن نامزد دریافت جایزه از این آکادمی شد. همچنین صدف فروغی، هنرمند متولد تهران و ساکن مونترال، نامزد دریافت جایزه ی بهترین کارگردان و بهترین فیلمنامه شده است. “آوا” محصول مشترک کانادا، ایران و قطر، با بازیگری ماهور جباری داستان دختری ۱۶ ساله از طبقه ی متوسط ایران است که با خانواده اش دچار چالش است و در برابر محدودیت های اجتماعی و خانوادگی در ایران ایستاده است و قد علم کرده است.

مراسم اهدای جوایز The Canadian Screen Awards به صورت زنده و از شبکه سی بی سی در تاریخ ۱۱ مارس ۲۰۱۸ پخش خواهد شد. جوایز The Canadian Screen Awards مهم ترین جایزه سریال و تلویزیون در کاناداست و یکی از مهم ترین ها در امریکای شمالی به شمار می رود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This