Select Page

بازگشت دوباره پاتریک بروان به صحنه سیاست

بازگشت دوباره پاتریک بروان به صحنه سیاست

شهروند- پاتریک براون بعد از چندین هفته سکوت بالاخره سکوت خود را شکست و ادعا کرد که اتهامات وارد شده علیه او صحت ندارد و از کسانی که به ناحق علیه او دست به چنین اقداماتی زده اند شکایت خواهد کرد. پاتریک براون تنها به این اظهارات بسنده نکرد و اعلام کرد که برای به دست گرفتن رهبری حزب محافظه کار کمپین تشکیل خواهد داد. او می خواهد با کارولین مالرونی، داگ فورد، تانیا گرانیک الن و کریستین الیوت رقابت کرده و برای بار دوم شانس خود را برای رهبری این حزب امتحان کند.

این که واقعا چه کسانی آینده این حزب را به دست خواهد گرفت به نتایج انتخابات و تصمیمات درون حزبی بستگی دارد. بسیاری می گویند که این بازگشت پاتریک براون بیشتر از اینکه برای این حزب مفید باشد آینده آن را با ریسک بیشتری مواجه می کند. بسیاری از مخالفان او می گویند که بازگشت او و این که به وی اجازه داده شده است تا دوباره وارد بازی انتخاباتی شود نشانگر این است که سخنان زنانی که به آنها تعرض جنسی شده است چندان مهم نیست و می تواند نادیده گرفته شود، اما خود او به چنین حرف هایی اعتقاد ندارد و تنها در پی آن است که با حضورش نشان دهد ادعای افرادی که او را به آزار و اذیت جنسی متهم کرده اند صحیح نبوده است و لطمه ای به موقعیت او وارد نشده است که باید دید تا چه اندازه می تواند این ادعا درست باشد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This