Select Page

کشف هفتمین جسد مرتبط با قتل های زنجیره ای بروس مک آرتور

کشف هفتمین جسد مرتبط با قتل های زنجیره ای بروس مک آرتور

شهروند- پلیس تورنتو اوایل این هفته عکس فردی را که به گفته ی آنها می تواند یکی از مقتولین بروس مک آرتور باشد برای شناسایی منتشر کرد . این عکس نشان دهنده ی چهره ی مرد سیاه پوستی است که ریش دارد و با عنوان “John Doe”، نامی که برای افراد بی هویت استفاده می شود، نامگذاری شده است. پلیس از مردم تقاضا کرده است که اگر این فرد را می شناسند با پلیس تماس بگیرند و از این طریق به خانواده و بستگان این فرد کمک کنند تا عزیز خود را پیدا کنند.

قسمت هایی از جسد این فرد در یکی از خانه هایی که به طریقی با شغل بروس مک آرتور در ارتباط بود، پیدا شده است. بروس مک آرتور ۶۶ ساله ، قاتل زنجیره ای، هم اکنون به جرم شش فقره قتل درجه یک در زندان است. او متهم است که اندرو کینزمن، سلیم اسن، مجید کیهان، سروش محمودی، دین لیزوویک و سکاندا ناوارات نوم را به قتل رسانده است.  این افراد در محله ی خیابان چرچ و ولزلی تورنتو که به “gay village” شهرت دارند همیشه در رفت و آمد بودند و بقایای جسد آنها در خانه هایی که بروس مک آرتور در آنها کار طراحی باغچه انجام می داده پیدا شده است. پلیس توانست از طریق کالبد شکافی و آزمایشات DNA و دندان این افراد را شناسایی کند، اما تشخیص هویت تمامی اجساد به همین راحتی نیست و انتشار عکس جدید به این معنی است که پلیس در تمامی راه های دیگر به نتیجه ای نرسیده است.

 

 

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This