Select Page

بستنی  “Sweet Jesus” مورد انتقاد مسیحیان قرار گرفته است

بستنی  “Sweet Jesus” مورد انتقاد مسیحیان قرار گرفته است

شهروند- بستنی فروشی “Sweet Jesus” در سال ۲۰۱۵ در تورنتو شروع به کار کرد. این بستنی فروشی محصولات متنوع و بسیار خوشمزه ای را ارائه می دهد؛ بستنی هایی که با خوردن آنها ممکن است حتی هر غیر مسیحی ای با صدای بلند جمله ای مانند “Sweet Jesus” را فریاد بزند. این بستنی فروشی مدتی است مورد انتقاد مسیحیان دو آتشه قرار گرفته است. این افراد که به شدت از نام این بستنی فروشی ناراحتند می گویند که این نام نمونه بارز توهین به مقدسات است و باید هرچه سریعتر تغییر کند.

مخالفان نام این بستنی فروشی توانسته اند در یک طومار حدود ۹۰۰۰ امضا جمع آوری کنند تا از این طریق بتوانند به خواسته ی خود دست پیدا کنند. اما صاحبان این بستنی فروشی می گویند که زیر بار این فشارها و انتقادها تسلیم نخواهند شد و نام “Sweet Jesus” را تغییر نخواهند داد.

آنها می گویند اصلا و ابدا قصد توهین به مقدسات هیچ دینی را ندارند و این نام را تنها به این دلیل برگزیده اند که بسیاری از انگلیسی زبان ها از آن برای نشان دادن هیجان و خوشحالی شان استفاده می کنند و هر کسی که یک بار بستنی های آنها را خورده باشد می داند که خوشحالی و سرمستی واقعی چیست.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This