Select Page

فاصله گرفتن داگ فورد از تانیا گرانیک الن برای حفظ موقعیت سیاسی

فاصله گرفتن داگ فورد از تانیا گرانیک الن برای حفظ موقعیت سیاسی

 شهروند- داگ فورد، رهبر حزب محافظه کار انتاریو، برای حفظ موقعیت سیاسی فاصله خود را با تانیا گرانیک الن (Tanya Granic Allen)، رقیب پیشین و نماینده ی مجلس آینده، فاصله می گیرد. خانم تانیا گرانیک الن این روزها در فضای مجازی اظهارات عجیبی درباره ی زنان مسلمان و همجنسگرایان کرده است. نوشته های او در صفحات شخصی و توییتر نشان می دهد که این عضو حزب محافظه کار پیشرو با پوشش برقع و حجاب بویژه در کانادا مشکل دارد و این افراد را وابسته به نیروی شبه نظامی داعش می داند و با صفاتی نظیر “نینجا” و “ربایندگان بانک” آنها را خطاب می کند.

او می گوید که لازم نیست زنان برای رای دادن در کانادا و یا انجام کارهای اداری با پوششی نظیر “نینجا” در مکان ظاهر شوند.

همچنین خانم گرانیک الن با ازدواج همجنسگرایان  مخالف است و می گوید جوانان همجنسگرا باید تحت درمان قرار بگیرند.

دفتر آقای داگ فورد در پی این اظهارات طی بیانیه ای اعلام کرد که این نظرات با نظرات حزب محافظه کار بسیار مغایر است و اصلا قابل قبول اعضای این حزب و خط مشی کلی آنها نیست. سران گروه های LGBT و مسلمانان در کانادا به شدت به این اظهارات واکنش نشان داده اند و می گویند که اظهارات خانم گرانیک الن تنها باعث افزایش نفرت و اسلام هراسی و فشار بر گروه های اقلیت مختلف خواهد شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This