Select Page

یک سنگ با ارزش از موزه ی گاردینر تورنتو دزدیده شده است

یک سنگ با ارزش از موزه ی گاردینر تورنتو دزدیده شده است

شهروند- روز دوشنبه ۱۲ مارس ۲۰۱۸ یک سنگ قیمتی با ارزش حدود ۱۷۰۰۰ دلار حوالی ساعت ۵:۳۰ بعدازظهر از موزه ی Gardiner در تورنتو دزدیده شده است. این سنگ که  دست خط Yoko Ono را بر روی خود دارد،  حدود ۱۷۵۰۰ دلار آمریکا ارزش گذاری شده است و به عنوان بخشی از نمایشگاه ویژه ی کارهای این هنرمند در این موزه به نمایش عموم گذاشته شده بود.

گفته می شود که مظنون زن است و بین ۵۵ تا ۶۰ سال سن دارد. این مظنون برای یک دزدی ۵۰۰۰ دلاری دیگر تحت تعقیب پلیس است و تاکنون گزارشی حاکی از پیدا شدن او به دست نرسیده است.

این سنگ به ذات ارزش چندانی ندارد و مانند دیگر سنگ های دیگر لب ساحل است، اما بر روی آن با جوهر مشکی و با دست خط یوکو اونو همسر جان لنون نوشته شده است ” love yourself” ؛ نوشته ای که ارزش آن را چندین برابر می کند و ظاهرا سارق علاقه ی ویژه ای به هنر دارد و برای این نوشته ارزش ویژه ای قائل است که توانسته است با این مهارت آن را برداشته و در جیبش پنهان کند و از موزه خارج شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This