Select Page

۹ کشته و ۱۶ زخمی: اتوموبیل ون عابران پیاده را در نورت یورک تورنتو درو کرد

۹ کشته و ۱۶ زخمی: اتوموبیل ون عابران پیاده را در نورت یورک تورنتو درو کرد

شهروند- خبر تکمیلی

امروز دوشنبه، ۲۳ اپریل ۲۰۱۸، حوالی ساعت ۱:۳۰ بعدازظهر یک ماشین ون سفید رنگ در جنوب تقاطع فینچ در خیابان یانگ وارد پیاده رو شد و عابرین پیاده را زیر گرفت. به گفته ی پلیس این ماشین ون از تقاطع فینچ تا شپرد، مسافتی حدود ۲ کیلومتر، در پیاده رو عابرین را زیر گرفته است و بیشترین میزان جراحات در نزدیکی میدان مل لستمن، مقابل مرکز امور شهری نورت یورک اتفاق افتاده است.

 

ماشین ون و راننده اش توسط پلیس تورنتو متوقف و دستگیر شده اند. در تازه ترین خبر عنوان شده که این حادثه ۹ کشته و ۱۶ زخمی برجای گذاشته که حال سه نفر از زخمی ها وخیم گزارش شده است.

این منطقه یکی از ایرانی نشین ترین مناطق تورنتو است و تعدادی از شاهدان عینی حادثه نیز از ایرانیان بوده اند که با پلیس مصاحبه کرده اند.

سرویس TTC در خط شماره ۱ بین تقاطع شپرد تا فینچ در خیابان یانگ تا اطلاع ثانوی بسته است.

عکس: یاشا خضوعی

اطلاعات بیشتر تا ساعات آتی در اختیار قرار خواهد گرفت. پلیس از مردم خواسته است که به هیچ عنوان در این منطقه تجمع نکنند و از هرگونه رفت و آمد غیر ضروری پرهیز کنند.

 

 ویدئو از مهرزاد وحدت

مشروح خبر را در سی بی سی بخوانید

http://www.cbc.ca/news/canada/toronto/pedestrians-struck-white-van-1.4631564

(Visited 1 times, 2 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This