Select Page

شهرداری تورنتو بار دیگر “های پارک” را آتش زد

شهرداری تورنتو بار دیگر “های پارک” را آتش زد

شهروند- خوب است بدانیم که آتش همیشه هم برای جنگل بد نیست و گاهی به عنوان دارویی برای رفع آفت و بهبود کیفیت گیاهان در پارک ها و جنگل های بزرگ عمل می کند. روز دوشنبه شهرداری تورنتو آتش وسیعی در “های پارک” تورنتو افروخت. این آتش برای مدت ۳ ساعت بخش هایی از پارک را در برگرفت و ماموران آتش نشانی و شهرداری تمام تلاششان را کردند که از هرگونه آسیب خطرناک جلوگیری به عمل آید.

از سال ۲۰۰۰ تاکنون این پانزدهمین بار است که چنین آتشی برای حفظ پوشش گیاهی و از بین بردن آفت های درختان در این پارک معروف برافروخته می شود. امسال اما به دلیل سرمای هفته های گذشته کمی دیرتر این عملیات انجام شد. اگرچه از آمد و شد مردم به داخل پارک جلوگیری به عمل آمده بود اما بسیاری از علاقمندان به آتش در این مکان حاضر شدند تا بتوانند از نزدیک از این منظره عکس و فیلم تهیه کنند. آتش سوزی به این شیوه کمک می کند تا درختان از دود آن انرژی گرفته ومحیط برای زندگی پروانه ها و دیگر حشرات ضروری آماده گردد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This