Select Page

۳۱۰۰ مهدکودک جدید برای خانواده ها در انتاریو

۳۱۰۰ مهدکودک جدید برای خانواده ها در انتاریو

شهروند- کاتلین وین ، نخست وزیر انتاریو، روز پنج شنبه در تورنتو اعلام کرد که در پی برنامه ی جدید دولت انتاریو برای مجانی کردن مراقبت کودکان ۲.۵ ساله تا زمانی که واجد شرایط برای مهد کودک بشوند، ۳،۱۰۰ فضای نگهداری و مراقبت دارای مجوز و با کیفیت بسیار بالا در سراسر استان اضافه می شود.

 

بودجه ی لازم برای ایجاد این فضاها از ابتدای ماه می ۲۰۱۸توسط دولت پرداخت خواهد شد. قرار است تا برای ایجاد این فضا از تمامی مراکز اجتماعی، مراکز عبادتی و مراکز دوستی با مردمان بومی استفاده شود و این فضاها طی پروژه های جدیدی که توسط دولت تامین مالی می شود به مراکز مراقبت از کودکان خردسال تبدیل شود. بودجه ی این برنامه یکی از اولویت های صلی دولت کنونی برای کمک به خانواده ها در استان انتاریو است تا از این مهم اطمینان حاصل شود که تمامی آنها به سیستم صحیح و با کیفیت مراقبت از کودکان دسترسی دارند. این برنامه در طی ۵ سال آینده کمک خواهد کرد تا حدود ۱۰۰,۰۰۰ کودک از سیستم مراقبت رایگان دولت بهره مند شوند و از ابتدای سال ۲۰۲۰ سیستم مراقبت از کودکان ۲.۵ ساله تا سن مهدکودک کاملا رایگان خواهد شد. این برنامه به خانواده ها بویژه مادران کمک خواهد کرد تا هرچه سریعتر به مشاغل خود برگردند و خیالشان از نگهداری با کیفیت از فرزندانشان راحت باشد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This