Select Page

یک فیلمساز و عکاس آفریقایی توسط زرافه کشته شد

یک فیلمساز و عکاس آفریقایی توسط زرافه کشته شد

شهروند- کارلوس کاروالهو  (Carlos Carvalho)، عکاس و فیلم ساز معروف اهل آفریقای جنوبی به دلیل ضربه ی سر یک زرافه جان خود را از دست داد. کارلوس کاروالهو سال ۲۰۰۳ توانست شیر نقره ای جشنواره ی فیلم کن را به دست بیاورد و در سال ۲۰۱۴ نیز برنده ی جایزه ی African Movie Academy Awards برای The Forgotten Kingdom شد.

اواخر هفته ی گذشته کارلوس به همراه یک هیئت فیلم سازی در حال فیلمبرداری و عکاسی یک فیلم در بخش جنوبی ژوهانسبورگ در آفریقای جنوبی بود که مورد تهاجم زرافه قرار گرفت. او برای دقایقی بی توجه به پروتکل فیلمبرداری و عکاسی در این منطقه که، جزو حیات وحش آفریقای جنوبی است، به یک زرافه نزدیک شد و سعی کرد از نزدیک از این زرافه که نامش جرالد است عکس بگیرد. در همین حین ناگهان جرالد به دلیل احساس خطر وحشی شد و با سر ضربه ای به کارلوس وارد کرد که خیلی کاری بود و باعث خونریزی مغزی در او شد و با اینکه به بیمارستان رسید، اما نتوانست دوام بیاورد.

کارلوس در هنگام مرگ ۴۷ سال داشت. هیچ کس جرالد را برای مرگ او مقصر نمی داند، زیرا کارلوس از مقررات حیات وحش پیروی نکرده بود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This