Select Page

به بازیگرها پول  دادند تا در نقش طرفداران واقعی داگ فورد ظاهر شوند  

به بازیگرها پول  دادند تا در نقش طرفداران واقعی داگ فورد ظاهر شوند   

شهروند- سخنگوی کمپین انتخاباتی داگ فورد، رهبر حزب محافظه کار انتاریو، قبول کرد که دوشنبه این هفته تعدادی از هنرپیشه های کانادایی را ساعتی استخدام کرده بود که با پوشیدن لباس های کمپین در میدان دانداس برای داگ فورد تبلیغ کنند. قرار بود که این هنرپیشه ها از ساعت ۲ تا ۸ شب در مقابل استودیوی CityNews، محل برگزاری اولین مناظره ی انتخاباتی رهبران احزاب، حاضر شده و به تظاهراتی به نفع داگ فورد بپردازند و خودشان را مانند طرفداران واقعی داگ فورد جا بزنند.

البته سخنگوی کمپین تبلیغاتی داگ فورد بعد از اینکه این خبر به بیرون درج کرد گفت که این اتفاق توسط یک داوطلب انجام شده و دیگر تکرار نخواهد شد.

خود این هنرپیشه ها می گویند که طی یک ایمیلی از آنها دعوت به کار شد و قرار شد که آنها برای پذیرفتن این نقش نفری ۷۵ دلار دستمزد دریافت کنند.

یکی از هنرپیشه ها که این درخواست را رد کرده بود در مکان حاضر شد و می گوید که چهره های آشنایی را در میان تظاهرکنندگان دیده است. به عقیده ی او این عمل خلاف روح دمکراسی در کاناداست.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This