Select Page

علاقه مندان به دوچرخه سواری به اتاوا بروند

علاقه مندان به دوچرخه سواری به اتاوا بروند

شهروند- اتاوا، پایتخت کانادا، به دلیل داشتن صدها کیلومتر مسیر دوچرخه سواری امن و بسیار زیبا بهترین شهر جهان به لحاظ دوچرخه سواری است. اگر به دوچرخه سواری علاقه دارید و در ضمن می خواهید از جاذبه های توریستی این شهر آرام و دوست داشتنی دیدن کنید می توانید امسال بهار به جای هر مقصد دیگری اتاوا را انتخاب کنید و از مناظر زیبای این شهر هنگام دوچرخه سواری لذت ببرید.

 

 RentABike نام کمپانی اجاره ی دوچرخه در شهر اتاوا است که غریب به ۴۰ سال است به علاقمندان در این شهر دوچرخه کرایه می دهد. رئیس این کمپانی می گوید که اتاوا تنها شهری است که در ان مسیرهایی ساخته شده است که به وسیله دوچرخه سواران و افراد پیاده و دوندگان می تواند همزمان استفاده شود. این کمپانی بیش از ۳۰۰ نوع مختلف دوچرخه دارد. کسانی که از گم شدن در شهر هراس دارند می توانند از تورهای Escape Bicycle Tours and Rentals استفاده کنند و در این مسیر تنها نباشند.

شما می توانید با سر زدن به وب سایت ottawatourism.ca/spring.www از همین الان برای سفر خود به اتاوا سوار بر دوچرخه برنامه ریزی کنید.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This