Select Page

سرویس پولی یوتیوب در کانادا ارائه می شود

سرویس پولی یوتیوب در کانادا ارائه می شود

شهروند- کمپانی یوتیوب در خبری جدید اعلام کرد که به زودی سرویس پولی این شبکه ی اجتماعی ویدئویی در کانادا راه اندازی خواهد شد. بر اساس یک آمارگیری جدید ۴۶ درصد مشترکان اینترنتی برای گوش دادن به موسیقی دلخواهشان به یوتیوب مراجعه می کنند. اگرچه بیشترین تمرکز این کمپانی پخش ویدئو است اما گفته می شود که همچنان اغلب علاقمندان به موسیقی از آن استفاده می کنند.

سرویس پولی یوتیوب به این صورت است که مشترکان می توانند با پرداخت ۹.۹۹ دلار در ماه مشترک قسمت موسیقی بشوند و در صورت علاقمندی می توانند با پرداخت ۱۱.۹۹ دلار از سرویس Premium استفاده کنند که علاوه بر موسیقی فیلم های زیادی نیز در آن بدون تبلیغات پخش خواهد شد.

سرویس اشتراکی و پولی یوتیوب از هفته ی آینده در آمریکا، استرالیا، نیوزلند، مکزیک و کره ی جنوبی آغاز به کار می کند و بعد از آن در کانادا شروع خواهد شد. هنوز از تاریخ دقیق شروع این برنامه در کانادا اطلاع دقیقی در دست نیست اما قرار است تنها به فاصله ی چند هفته در کانادا و بسیاری دیگر از کشورهای دنیا آغاز گردد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

About The Author

آزاده داودی

دارای ليسانس حسابداری از دانشگاه تهران و ليسانس ادبيات زبان انگليسی از دانشگاه علامه طباطبايی است. او اكنون در تورنتو همزمان در دو رشته ادبيات زبان انگليسی و مديريت منابع انسانی در دانشگاه يورك مشغول به تحصيل است.

نظر خوانندگان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشخوان

Pin It on Pinterest

Share This